Nouzový provoz MŠ od 22. 2.- 26. 2. 2021

Vážení rodiče,

z důvodu onemocnění COVID-19 u zaměstnanců školní jídelny, bude v týdnu od 22.2. – 26.2. v MŠ NOUZOVÝ PROVOZ.

Strava bude v omezeném množství zajištěna dovozem z MŠ Řepiště. Z tohoto důvodu budou v tomto týdnu do MŠ přijaty POUZE DĚTI OBOU PRACUJÍCÍCH RODIČŮ. Nouzový provoz bude zajištěn v budově II (SMŠ).

Obecné informace k ošetřovnému najdete na webových stránkách školy, v sekci „aktuality“.

Cena stravného na den činí 71 ,- Kč. Tuto částku zaplaťte první den příchodu dítěte do školky učitelkám ve třídě.

NEBUDE SE VAŘIT DIETNÍ STRAVOVÁNÍ. Děti s dietním stravováním nemohou být přijaty.

Své děti můžete přihlásit do čtvrtku 18.2. 2021 do 10 hodin POUZE E-MAILEM

na adrese  petra.sykorova@msvratimov.cz   V emailu uveďte jméno dítěte a třídu, do které chodí, a dny docházky.

Sledujte naše webové stránky, kde budeme informovat o dalším vývoji.

Děkujeme za pochopení,

Lenka Siváková