Naše úspěchy

Úspěchy 2021/2022

Ocenění ve výtvarné soutěži "Krásná jako kvítka je ta země..."

Tři děti ze třídy Sluníčka se ve školním roce 2021/2022 zúčastnily Mezinárodní dětské výtvarné soutěže v oboru kresby a grafiky (XXXI. ročník). Byly oceněny diplomem a jejich práce byly vystaveny od 9.9.2022 do 2.10. 2022 ve Výstavní síni V.Wunscheho v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově.

Ocenění v soutěži s panem Popelou

Mateřská škola Vratimov se tento rok opět zúčastnila soutěže ve sběru druhotných surovin s názvem „Soutěžíme s panem Popelou“, kterou tradičně vyhlašuje společnost FCC Česká republika. Úkolem škol bylo během školního roku nasbírat co největší množství papíru. Letos se nám podařilo umístit na 4. místě ve sběru papíru v regionu Severní Morava. Společně jsme nasbírali 8 405 kg. (V minulém školním roce jsme obsadili 5. místo, celkem jsme nasbírali 6 423 kg). Slavnostní předání cen proběhlo v amfiteátru na školní zahradě. Věcné dárky ze společnosti FCC byly předány do jednotlivých tříd MŠ. Děkujeme všem rodičům, kteří se účastnili se svými dětmi této sběrové akce.

Ocenění v programu Skutečně zdravá škola

Mateřská škola Vratimov znovu obhájila bronzový certifikát v programu Skutečně zdravá škola.