Školní výlety – Jarošův statek – Studénka

Program: od 9:00 – 12:00 hod. (komentovaná prohlídka areálu, krmení zvířat, ekologický program – tvořivá dílna, kontakt se zvířaty, projížďka na ponících)

Přistavení autobusu před MŠ vždy v 7,30 hod., příjezd cca v 12,30 hod.

Termíny výletů:

18.5.         děti ze tříd U pampelišky a U slunečnice

21.5.         děti ze tříd U sedmikrásky I. a II.

24.5.         děti ze tříd U pomněnky a U konvalinky

25.5.         děti ze tříd U zvonečku a U sněženky

• Dětem, které pojedou na výlet, bude v daný den hromadně odhlášena strava
  • Platba (program + doprava) bude uhrazena ze záloh za kulturní akce, vybraných na začátku školního roku (vyúčtování bude provedeno nejpozději do konce června na každé dítě zvlášť)