Naše úspěchy

Úspěchy 2020/2021

Mezinárodní titul Ekoškola

Mateřská škola ve Vratimově obhájila na základě ekologického auditu konaného dne 9.6. 2020 mezinárodní titul  EKOŠKOLA, který je platný po dobu tří let. Slavnostní předání titulů proběhlo 17. 6. 2021 v budově Staroměstské radnice v Praze.

Ocenění v soutěži s panem Popelou

Mateřská škola Vratimov se tento rok opět zúčastnila soutěže ve sběru druhotných surovin s názvem „Soutěžíme s panem Popelou“, kterou tradičně vyhlašuje společnost FCC Česká republika. Úkolem škol bylo během školního roku nasbírat co největší množství papíru. Letos se nám podařilo umístit    na 5. místě ve sběru papíru v regionu Severní Morava. Společně jsme nasbírali 6 423 kg. Slavnostní předání cen proběhlo v rámci 4. schůzky ekotýmu v amfiteátru na školní zahradě, kde z rukou pana místostarosty Bc. Davida Böhma, člena ekotýmu MŠ Vratimov, vítězové jednotlivých tříd obdrželi věcné dárky ze společnosti FCC.