Naše úspěchy

Úspěchy 2022/2023

Numeráčci 2023

Také v letošním školním roce se předškolní děti z MŠ Vratimov zúčastnily logické soutěže NUMERÁČCI. Cílem této soutěže je vyhledat v MŠ nadané a mimořádně nadané děti. Děti plnily prostřednictvím pracovních listů matematicko – logické úkoly.  Letos se zapojilo 29 školek a 824 dětí a do 3. finálového kola postoupilo 35 dětí. Z naší mateřské školy se stali úspěšnými řešiteli 3. finálového kola tyto děti: 

Tereza Klišová, Tereza Skupníková, Maxim Janečka, Emma Krestová, Václav Kupka, Adam Plačko

V sobotu 25.3. 2023 se v MŠ Varenská uskutečnilo slavnostní finále, děti se společně s rodiči zúčastnily programu plného herních a tvořivých aktivit a převzaly si diplomy a věcné dary. Všem dětem gratulujeme!

 

 

 

 

 

Ocenění ve výtvarné soutěži

Děti z Mateřské školy ve Vratimově se zúčastnily výtvarné soutěže “ O nejoriginálnější vánoční vločku“, v rámci soutěže Tajemný svět barev, vyhlašovatel Středisko volného času Ostrava – Moravská Ostrava. Vyhodnocení soutěže s předáním cen proběhlo 8.12.2022 v SVČ. Mezi oceněnými vítěznými pracemi byl i výkres od Venduly Mališové ze třídy U slunečnice. Gratulujeme.

Ocenění v logické olympiádě

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Gratulujeme Marku Šeděnkovi ze třídy U slunečnice, který se umístil na 4. místě v okresním kole.

Mistrovství školek Slezská brána 2023

Dne 25.1.2023 proběhlo Mistrovství školek Slezské brány 2023 ve sportovní hale v Raškovicích. Za naši mateřskou školu nastoupilo družstvo 10 předškolních dětí. Děti závodily v jednotlivých disciplínách jako slalom mezi kužely, hod na cíl, přechod přes kladinu, přeskoky snožmo a další. Naše mateřská škola se místila na 5. místě  z celkových 10 školek Regionu Slezská brána.