Naše úspěchy

Úspěchy 2022/2023

Ocenění ve výtvarné soutěži

Děti z Mateřské školy ve Vratimově se zúčastnily výtvarné soutěže “ O nejoriginálnější vánoční vločku“, v rámci soutěže Tajemný svět barev, vyhlašovatel Středisko volného času Ostrava – Moravská Ostrava. Vyhodnocení soutěže s předáním cen proběhlo 8.12.2022 v SVČ. Mezi oceněnými vítěznými pracemi byl i výkres od Venduly Mališové ze třídy U slunečnice. Gratulujeme.

Ocenění v logické olympiádě

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Gratulujeme Marku Šeděnkovi ze třídy U slunečnice, který se umístil na 4. místě v okresním kole.

Mistrovství školek Slezská brána 2023

Dne 25.1.2023 proběhlo Mistrovství školek Slezské brány 2023 ve sportovní hale v Raškovicích. Za naši mateřskou školu nastoupilo družstvo 10 předškolních dětí. Děti závodily v jednotlivých disciplínách jako slalom mezi kužely, hod na cíl, přechod přes kladinu, přeskoky snožmo a další. Naše mateřská škola se místila na 5. místě  z celkových 10 školek Regionu Slezská brána.