Naše úspěchy

Úspěchy 2017/2018

Ocenění ve výtvarné soutěži – „Život kolem nás“

Ocenění ve výtvarné soutěži – „Život kolem nás“ na téma „Roční období Regionu Slezská brána“

Julie Gibasová ze třídy U pomněnky se zúčastnila výtvarné soutěže „Život kolem nás“,  vyhlašovatel ZŠ Sedliště, kde získala ocenění poroty v 1. kategorii –  děti do 6 let. Blahopřejeme.

Ocenění ve výtvarné soutěži – Myslivost očima dětí

Klárka Zárubová ze třídy U slunečnice  se zúčastnila výtvarné soutěže „ Myslivost očima dětí“, vyhlašovatel Okresní myslivecký spolek Ostrava, kde získala 3. místo v kategorii A – děti do 6 let. Blahopřejeme.

Mezinárodní titul Ekoškola

Mateřská škola ve Vratimov obhájila na základě ekologického auditu konaného dne 26. 3. 2018 mezinárodní titul  EKOŠKOLA, který je platný po dobu dvou let. Slavnostní předání titulů proběhne 20. 6. 2018 v budově Senátu ČR v Praze.